S

amotnú prípravu výstavby rodinného domu považujeme za najdôležitejšiu časť  celého procesu budovania Vášho domova. Počet príležitosti postaviť  svoj rodinný dom je väčšinou rovný jednej. A preto je potrebné nájsť odpovede na viaceré otázky, ktoré Vám výstavbu nielen uľahčia ale môžu predísť budúcim problémom alebo dokonca zlyhaniu výstavby.

 

Preto naši zákazníci veľmi oceňujú naše služby, doprevádzajúce samotnú  výstavbu rodinného domu pre zákazníka. Naše služby zahŕňajú:
hľadanie potrieb a preferencií rodiny. Každá rodina potrebuje niečo iné a každej sa páči rozdielny obsah rodinného domu alebo jeho forma. Spoločnou štúdiou ich pred začiatkom výstavby odhalíme.

  • funkčnosť a úžitkovosť rodinného domu a jeho častí. Rozdiel v použitých materiáloch, technológiách alebo stavebných postupoch je nezriedkavo priepastný. Vychádzajúc z Vašich predstáv Vám poradíme ideálne riešenie.
  • finančné riadenie a optimalizácia. Rodinný dom môže obsahovať aj niekoľko desiatok nákladových položiek v rozpočte. Správnou kombináciou alebo nahradením niektorých z nich vedia zákazníci výrazne znížiť nielen stavebné náklady ale aj náklady s prevádzkou rodinného domu. Pripravíme pre Vás optimálne finančné riešenie.
  • financovanie výstavby a hypotekárne financovanie. Správne finančné plánovanie aj s použitím hypoték so správnym nastavením robia výstavbu príjemnejšou a dokonca aj výrazne lacnejšou. Poradíme Vám v oblasti hypotekárneho financovania a financovania výstavby rodinných domov.
  • právne poradenstvo. Poskytneme Vám cenné rady v oblasti územného plánovania, prípravy rozhodnutí, stavebných povolení, získaní kolaudačných rozhodnutí, súpisných čísel ako aj ďaľších desiatok právno-administratívnych úkonov, ktoré je potrebné absolvovať.

 

Referencie